Nástroje pro usnadnění přístupu

Financování

Každá činnost, i ta nanejvýš bohulibá, s sebou nese určité finanční náklady. Pořízení lidových oděvů či krojů, které jsou nezbytnou součástí našich vystoupení, je velmi nákladné. Přestože my, krúžkaři, máme každý doma svůj kroj, někdy i několik generací s láskou opečovávaný, potřebujeme i kroje jiné. 

Snažíme se, abychom stejně jako naši předci, jejichž odkaz a umění zachováváme, oblékat na každé jevištní představení zvyku, obyčeje či tance, ten správný oděv. I když se snažíme využít darů našich babiček, tetiček, dědečků a šikovnosti našich maminek, potřebujeme i finančí prostředky na pořízení krojů, které v rodinných skříních bohužel již nenajdeme.

K tomu potřebujeme vás - naše příznivce. Pomozte nám, prosím, rozvíjet a zachovávat odkaz našich předků. Pozitivně se vám odmění vaše svědomí, ale snad i my, našimi vystoupeními a akcemi, na které vás srdečně zveme!

Jak můžete pomoci? 

1. Přímo. Zasláním jakékoliv finanční částky na náš bankovní účet č. 2601606859/2010. Informujte nás, prosím, o tom na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., abychom vám mohli vystavit sponzorskou smlouvu.

2. Nepřímo. Prostřednictvím pomocníka GIVT. Jak to funguje? Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek.

Jak na to:

1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace
2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.
3. Nakupte si, jak jste zvyklí.
To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu.
Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam
registrovat.

A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)
Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

 

GIVT 260x200


Hanáckoslovácký krúžek, z.s.

  • Hlavní 583/1, 691 06 Velké Pavlovice
  • IČ: 07901488
  • FIO banka: 2601606859/2010

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt na muziku

  • Jan Melichar
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.